Grass in sunlight

Zawszę będziesz w moim sercu – Warsztaty wspominania

Po stracie bliskiej osoby nasze życie wygląda inaczej. W bolesny sposób jesteśmy zmuszeni do wielu zmian. Śmierć bliskiej osoby zawsze ma w sobie coś nierealnego i większość z nas potrzebuje dużo czasu, żeby dostosować się do nowej rzeczywistości. Doświadczamy całego wachlarzu intensywnych uczuć i nasze myśli mogą często krążyć wokół pytania: Dlaczego?

Ostry ból, którego doświadczamy na początku żałoby, u większości osób zmienia się z upływem czasu. Wtedy na pierwszy plan mogą wysuwać się inne pytania:

* Jak mogę otworzyć się na życie i szczęście, a jednocześnie nie zapomnieć o Tobie?
* Jak mogę dbać o cenne wspomnienia, żeby nigdy nie zniknęły?
* Jak mogę nadal poczuć połączenie z Tobą?

Proces żałoby wymaga od nas znalezienia nowego miejsca w naszym życiu dla tej osoby, którą kochaliśmy i nadal kochamy. Zapraszam Cię na warsztaty, w ramach których będziemy razem wspominać osoby, których już nie ma fizycznie wśród nas. Zobaczymy, jakie ślady zostawiły w naszym życiu i jak możemy poczuć wspierającą moc naszych wspomnień. 

DLA KOGO

Warsztaty odbędą się w kameralnej grupie (max. 6 osób). Skierowane są do osób, które szukają sposobów chronienia cennych wspomnień o zmarłych i utrzymywania trwałej, wewnętrznej więzi. NIE są zalecane dla osób w świeżej żałobie, które straciły bliską osobę w ostatnich 6 miesiącach. 

KIEDY: 12. kwietnia 2021 godz. 18:00 – 21:00
GDZIE: Online na platformie Zoom
CENA: 120 zł

WAŻNE: Przed warsztatami dostaniesz paczkę z materiałami. Żeby dotarła na czas, zapisy są otwarte tylko do 5. kwietnia 2021.

INFO i ZAPISY: sprawyostateczne@gmail.com

 

Data

kwi 12 2021
Expired!

Czas

18:00 - 21:00

Cena

120.00PLN

Więcej informacji

DO WYDARZENIA

Lokalizacja

Platforma ZOOM

Organizator

Sprawy Ostateczne
Sprawy Ostateczne
Strona WWW
https://sprawyostateczne.pl/