Krąg żałoby po zwierzętach

Śmierć nie-ludzkich podopiecznych jest trudnym doświadczeniem, które nie zawsze spotyka się ze społecznym zrozumieniem i uznaniem. Krąg żałoby po istotach innych niż ludzie tworzy przestrzeń wymiany doświadczeń dotyczących tego rodzaju straty. Daje szansę na wyrażenie swoich obaw, poznanie perspektywy innych osób, znalezienie wspólnoty odczuwania. Jest to również przestrzeń upamiętniająca naszych nie-ludzkich członków rodzin.

Wstępując do kręgu otwieramy się na pozostałe uczestniczki i uczestników. Akceptujemy ich historie, bo każde doświadczenie ma prawo zostać wypowiedziane, przeżyte z szacunkiem i opłakane.

Jeśli czujesz, że brakuje Ci możliwości wypowiedzenia swojego żalu po stracie osoby zwierzęcej – zapraszamy. Kręgi żałoby po nie-ludziach są wydarzeniem cyklicznym i odbywać będą się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w wersji on-line.

Krąg prowadzi Łucja Lange, wykładowczyni akademicka, psycholożka zwierząt, tanatolożka zajmująca się między innymi różnymi nieuznawanymi społecznie stratami, członkini Instytutu Dobrej Śmierci.

Cena za udział w kręgu jest elastyczna. Wybierz samodzielnie cenę, która będzie dla Ciebie adekwatna. Swoim udziałem wspierasz działania Instytutu Dobrej Śmierci. Bardzo Ci dziękujemy!

ZAPISY będą otwarte od 1. października.

Data

paź 06 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Lokalizacja

Platforma ZOOM

Organizator

Łucja Lange
Strona WWW
https://www.langelucja.pl/