Grafika przedstawia fragment choinki z szyszką, bombką i lizakiem.

Finał Cafe IZABELIN

ŚWIĄTECZNY FINAŁ CAFE

Święta to czas, gdy wyjątkowo mocno tęsknimy do tych, których już z nami nie ma. Perspektywa Bożego Narodzenia spędzanego BEZ Bliskiej Osoby, szczególnie gdy ma to miejsce po raz pierwszy, może wzbudzać obawy. Pojawia się pytanie jak je przetrwać albo co zrobić, by aż tak nie bolało, albo jak przed tym wszystkim uciec.

O możliwych strategiach poradzenia sobie z tą rzeczywistością będziemy rozmawiać na grudniowym Finał Cafe. Każd_ z uczestniczek/ków ma szansę wyjść z gotowym, INDYWIDUALNYM scenariuszem.

 

13 grudnia 2023 | 19:00 – 21:00

Willa Europa, ul. Matejki 25, Izabelin

Spotkanie jest bezpłatne i inspirowane międzynarodową inicjatywą Death Cafe.

 

Prowadzenie

Emilia Mandes. Doświadczenie osobistej straty wywołało w niej potrzebę otwartego mówienia o umieraniu, śmierci i żałobie. Wspiera osoby w kryzysie utraty oraz prowadzi czułe ceremonie pożegnalne. Jest CoachMentorem Kryzysowym (w trakcie certyfikacji), członkinią Kolektywu Instytutu Dobrej Śmierci i mieszkanką gminy Izabelin.

Organizatorka

Izabelińska Rada Kobiet. Przedsięwzięcie stowarzyszające kobiety z gminy Izabelin, którym zależy na budowaniu społeczeństwa obywatelskiego oraz większym udziale kobiet w życiu publicznym, na rozwoju osobistym, wzajemnym wsparciu i kreowaniu równych szans. IRKa to platforma dla spotkań, wymiany doświadczeń i idei, pomysłów i działań na rzecz rodziny i kobiet w Izabelinie.

Data

gru 13 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:00