Death Cafe ŁOMIANKI

Zapraszamy do Death Cafe w Łomiankach – przestrzeni dialogu o śmierci z Dominiką Gauzą.

W Death Cafe możesz poznać obcych, ale zaskakująco bliskich Ci ludzi – i porozmawiać o śmierci. Tylko tyle i aż tyle.

Czy często myślisz o przemijalności i nie masz z kim o tym porozmawiać? Może uważasz, że brakuje nam współczesnego “ars moriendi”, żeby doceniać to, co jest w życiu istotne? Może w obecnej sytuacji światowej wydaje Ci się to szczególnie ważne?

Death Cafe to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mają świadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami. Spotkanie Death Cafe to nie wykład, tylko przestrzeń dialogu.

Death Cafe jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci. Autentyczny dialog ma wspierającą moc i może być źródłem siły. Jednak pragniemy podkreślić, że Death Cafe nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Udział w Death Cafe nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

5 września 2023 | 20:00 – 22:00
Fresh Gelato Łomianki, ul. Kościelna Droga 33

Wstęp wolny

Zapisy: dominika.gauza@pogrzebyswieckie.pl

Tu znajdziesz więcej informacji na temat ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe.

 

Prowadząca:

DOMINIKA GAUZA

Swoją rolę mistrzyni ceremonii traktuję jak powołanie. Chcę pomagać ludziom doświadczającym straty w czułym, osobistym pożegnaniu ich najbliższych, oferując nie tylko swoją wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim wsparcie.

Podczas projektowania i prowadzenia ceremonii oraz pisania mowy pożegnalnej, wykorzystuję swoje umiejętności tworzenia tekstów, doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych, odporność na stres oraz otwartość na drugiego człowieka. W ramach przygotowania do swojej roli, ukończyłam szkolenie dla mistrzów ceremonii Creating a Personal Farewell, jak również kurs Praca z osobami w żałobie: Nowe perspektywy w Instytucie Dobrej Śmierci.

pogrzebyswieckie.pl
instagram.com/osobiste_ceremonie_pogrzebowe

Data

wrz 05 2023
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Lokalizacja

Fresh Gelato Łomianki
Kościelna Droga 33
Kategoria