Death Cafe

Death Cafe ONLINE

W DEATH CAFE możesz poznać obcych, ale zaskakująco bliskich Ci ludzi – i porozmawiać o śmierci. Tylko tyle i aż tyle.

Czy często myślisz o przemijalności i nie masz z kim o tym porozmawiać? Może uważasz, że brakuje nam współczesnego “ars moriendi”, żeby doceniać to, co jest w życiu istotne? Może w obecnej sytuacji pandemii wydaje Ci się to szczególnie ważne?

DEATH CAFE to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mają świadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami.

Spotkanie DEATH CAFE to nie wykład, tylko przestrzeń dialogu. Po krótkim wprowadzeniu zapraszamy Was do aktywnego udziału w rozmowie. DEATH CAFE jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci. Autentyczny dialog ma wspierającą moc i może być źródłem siły. Jednak pragniemy podkreślić, że DEATH CAFE nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Udział w DEATH CAFE nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

Death Cafe odbędzie się w ramach międzynarodowego online festiwalu Lifting the Lid.
Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe przez Instytut Dobrej Śmierci.

ZAPISY: https://hopin.com/events/lifting-the-lid/registration

Prowadząca:

Anja Franczak
Zajmuję się edukacją w obszarze śmierci i żałoby. Jako towarzyszka w żałobie wspieram osoby po stracie poprzez konsultacje indywidualne i warsztaty grupowe. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na doulę/towarzyszkę umierania. Jestem autorką bloga Sprawy Ostateczne i założycielką Instytutu Dobrej Śmierci.
www.anjafranczak.com

Wstęp wolny.

ZAPISY: https://hopin.com/events/lifting-the-lid/registration

 

 

 

Data

lis 20 2021
Expired!

Czas

17:00 - 19:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

ONLINE

Organizator

Lifting the Lid
Lifting the Lid