Death Cafe IZABELIN

Zapraszamy do Death Cafe w Izabelinie – przestrzeni dialogu o śmierci z Emilią Mandes.

W Death Cafe możesz poznać obcych, ale zaskakująco bliskich Ci ludzi – i porozmawiać o śmierci. Tylko tyle i aż tyle.

Czy często myślisz o przemijalności i nie masz z kim o tym porozmawiać? Może uważasz, że brakuje nam współczesnego “ars moriendi”, żeby doceniać to, co jest w życiu istotne? Może w obecnej sytuacji światowej wydaje Ci się to szczególnie ważne?

Death Cafe to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mają świadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami. Spotkanie Death Cafe to nie wykład, tylko przestrzeń dialogu.

Death Cafe jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci. Autentyczny dialog ma wspierającą moc i może być źródłem siły. Jednak pragniemy podkreślić, że Death Cafe nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia. Udział w Death Cafe nie jest zalecany dla osób w stanie kryzysu lub w świeżej żałobie.

13 września 2023 | 19:00 – 21:00
Willa Europa, ul. Matejki 25

Wstęp wolny

Nie obowiązują zapisy.

Tu znajdziesz więcej informacji na temat ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe.

 

Prowadząca:

Emilia Mandes

Śmierć męża i innych bliskich osób skierowały ją na drogę poszukiwania czułych, osobistych sposobów pożegnania. Sytuacje te nauczyły ją także jak wspierać w żałobie. Otacza opieką osoby prywatne oraz pomaga instytucjom zrozumieć wpływ straty na efektywność pracownika i znaleźć dobre sposoby na zapewnienie komfortu zarówno osobom w kryzysie, jak i ich zawodowemu otoczeniu.

W swojej pracy łączy blisko 20-letnie doświadczenie w HR w międzynarodowych korporacjach, zdolności organizacyjne, a także wrażliwość i umiejętności wynikające z pasji, która stała się jej drugim zawodem (praca głosem).

CzulePozegnanie.pl

Data

wrz 13 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Lokalizacja

Willa Europa
ul. Matejki 25
Kategoria